Aniceta Jaloveckaitė UAB „JAASTRA- WAM“
Kompanijos savininkė / Direktorė

Kompanija „JAASTRA-WAM”  siūlo platų technologinių maisto pramonės įrenginių spektrą ir patirtį, reikalingą sprendžiant gamybines užduotis. Kompanija sukurs Jums komercinį pasiūlymą, leidžiantį minimaliomis sąnaudomis įgyti, įrengti ir pradėti eksploatuoti įrenginius, kurie dirbs kokybiškai ir ilgai. Glaudžiai bendradarbiaudami su pagrindiniais įrenginių gamintojais mes visiškai valdome projektą nuo jo sukūrimo iki realizavimo.

1. Technologinių įrenginių (talpyklų, cisternų, katilų ir t.t.) skirtų maisto produktams, tokiems kaip: pienas, alus, vynas, vanduo ir gėrimai, alkoholiniai gėrimai, koncentratai, aliejus, riebalai, raugas, varškė, sūris, grietinė, šokoladinei masei, jogurtui, majonezui laikyti, juos perdirbti ir brandinti.  

 2. Alaus virimo skyriai; talpos fermentacijai ir nokinimui  CKT; stotys mielių paruošimui -mielių propogacija; talpos alaus laikymui- buferinės talpos; CIP stotys; silosai. Viso proceso arba atskirų jo dalių automatinis valdymas.

 3. Įvairaus profilio autocisternos ir puspriekabės maisto produktų, tokių kaip pienas, sultys, vanduo, vyno medžiagos ir kt. transportavimui (ant bet kokios markės bazės).

 4. Pratekamieji pasterizatoriai alui, vynui, sultims, girai, pienui.

 5. Tuneliniai pasterizatoriai ir atšaldymo įrengimai;

 6. Katilai varškei, šokoladinei masei, jogurtams, ketčupui, majonezui ir kt.

 7. Automatinės ir mechaninės CIP plovimo stotys  technologinių įrengimų, bei vamzdynų plovimui ir dezinfekcijai;

 Mūsų klientų pasitikėjimas ir  mūsų pasiektas parduodamų technologinių įrengimų  kokybės lygis leidžia greitai vystytis, bei kurti konkurencingas ir stabilias pozicijas rinkoje.

Kompanija  telkia visas  pastangas, nepaliaujamai tobulindama paslaugų kokybę  tam, kad mūsų klientai turėtų galimybę  rinktis  tolygiai aukštą kokybę, saugumo jausmą ir aukšto lygio paslaugų garantiją.