Įvairaus profilio autocisternos ir puspriekabės maisto produktų, tokių kaip pienas, sultys, vanduo, vyno medžiagos ir kt. transportavimui. Montuojamos jos ant atitinkamai parinktų krovininių automobilių, priekabų ir puspriekabių važiuoklių. Medžiaga, iš kurios gaminame vidinius rezervuarus, išorinius apvalkalus ir tvirtinimo diržus – tai rūgštims atsparus plienas markės AISI 304. Cisternų laikantieji elementai (rėmas, špantai) gaminami iš cinkuoto plieno.

JAASTRA - WAM tiekia kompleksinę įrangą ir naujai statomoms, ir veikiančioms rekonstruojamoms ar modernizuojamoms įmonėms. Naujos alaus daryklos bei jų gamybiniai technologiniai kompleksai projektuojami ir įrengiami užsakovo turimose patalpose arba visiškai naujos statybos pastatuose, esančiuose naujoje statybvietėje.

Pasterizatoriai. Mūsų klientai yra alaus daryklos, likerio bei degtinės ir vyno gamyklos, sulčių ir nealkoholinės produkcijos gamybos įmonės, pieninės, vaisių ir daržovių konservavimo įmonės.

Per vaisingos veiklos laikotarpį yra sukaupta didelė technologinių įrenginių modernizavimo patirtis. Technologiniai įrenginiai atitinka visų Europos Sąjungos kokybės normų reikalavimus.